Byodo Bio Cukormentes ketchup Agave-sziruppal édesítve 500 ml
Összetevők: paradicsomvelő 75%*, kukoricaszirup*, borecet*, só, fűszerek*. * = ellenőrzött bio gazdálkodásból.
A finom Byodo paradicsom ketchup napérlelte, frissen szüretelt paradicsomból készül hagyományos recept alapján, mesterséges adalékok és tartósítószer felhasználása nélkül.
Összetevők: paradicsomvelő 75%*, kukoricaszirup*, borecet*, só, fűszerek*. * = ellenőrzött bio gazdálkodásból
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Írjon nekünk!500 ml
Szállítási díj:
- 18.000 forint számla végösszeg felett INGYENES
- 8.000 – 18.000 forint számla végösszeg között 990 Ft
- 8.000 forint számla végösszeg alatt 1.290 Ft
Szállítási idő:
- szállítás várható ideje 2-3 munkanap;
Előfordulhat, hogy egy megrendelést váratlan készlethiány miatt nem tudunk teljesíteni, így abban az esetben, ha a fentieknél hosszabb szállítási idő várható, azt minden esetben jelezzük a megrendelő ügyfélnek telefonon vagy e-mailben.
Szállítási módok:
- FUTÁRRAL: GLS futárszolgálattal vagy saját futárral vagy a környezettudatos, +csomagolásmentes bioGOzero futárszolgáltatásunkkal a megrendelő címére
- Pick Pack Pontra
- személyes átvétellel Pilissszentlászlón telefonon egyeztetett időpontban.
Fizetési feltételek, vételár:
Az árucikkek mellett feltüntetett ár tartalmazza az általános forgalmi adót és a csomagolás költségét is.
A vételár kiegyenlítése az alábbi módokon történhet:
- Bankkártyával rendeléskor a honlapon
- Átutalással a MagNet Banknál vezetett számlaszámra: 16200151-18548839
- Utánvét: Ön a futárnak az átvételkor fizeti ki a vételárat
Súlyhatár: 30 kg / csomag
Kosárba tétel
Kívánságlista
A legjobbat. Természetesen.
Vásároljon 5% -al olcsóbban!
Újdonságok, promóciók a Bionivo-tól egyenesen a postafiókjába és 5% kedvezmény 10.000 Ft feletti értékű megrendelésre.
A kedvezmény kódot a megadott e-mail címre küldjük.